269 TL Değerindeki Watch Dogs 2 Kısa Süreliğine Ücretsiz Dağıtılacak

Ubisoft, bu akşam Türkiye saati ile 22.00’da başlayacak Ubisoft Forward etkinliğine katılan PC kullanıcılarına Uplay platformu üzerinden 269 TL değerindeki Watch Dogs 2 oyununu ücretsiz olarak verecek.

12 Temmuz 2020 tarihinde yani bugün gerçekleşecek olan Ubisoft Forward etkinliğine ilgi çekmek isteyen Ubisoft, bu yıl bolca alışkın olduğumuz ücretsiz oyun verme taktiğini kullanacak. Kullanıcılar tarafından da oldukça olumlu karşılanan bu hediye, TSİ 22.00’da başlayacak etkinlikle birlikte Uplay platformundan ücretsiz sunulacak.

Oyunu kütüphanesine eklemek isteyen oyuncuların öncelikle bir Uplay hesabına sahip olması gerekli. Ardından etkinliğin başlamasıyla birlikte Uplay üzerinden sorulan sorulara cevap veren kullanıcılar Watch Dogs 2‘yi ücretsiz olarak kütüphanesine ekleyebilecekler.

Ubisoft, bu akşamki Ubisoft Forward etkinliğinde şirketteki yeniliklerden ve gelişmelerden bahsedecek. Bu gelişmelerin yanı sıra sürprizlerin de yer alacağı Ubisoft tarafından açıklandı. Ancak bu sürprizlerin ne olduğu konusunda hiçbir ipucu paylaşılmadı. Etkinlikte, merakla beklenen Assasin’s Creed: Valhalla oyunuyla ilgili de yeni bilgiler paylaşılacağı aşikar.

Son yıllarda kullanıcılara büyük hayal kırıklıkları yaşatan Ubisoft, bakalım bu akşamki duyuracakları gelişmelerle oyuncuları tatmin edebilecek mi ?

Lütfen görüşlerinizi belirtiniz. Çünkü görüşleriniz bizi geliştirecektir.