89 TL Değerindeki Oyun Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Yapımcılığını TT Games’in üstlendiği Warner Bros’un yayınladığı Steam market fiyatı 89 TL olan The LEGO® NINJAGO® Movie Video Game kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Oyunu Steam kütüphanenize bir kez eklediğiniz zaman oyun sınırsız olarak kütüphanenizde kalıyor. Oyuna sahip olmanız için gereken tek şey bir Steam hesabına sahip olmak. Steam hesabınızı oluşturduktan sonra bu bağlantıya tıklayarak oyunun Steam sayfasına gitmelisiniz. Ardından “hesaba ekle” butonuna tıklayarak oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Unutmayın oyunu ücretsiz almak için süreniz kısıtlı. 22 Mayıs saat 22.00’ye kadar oyunu hesabınıza eklemeniz lazım.

Oyun Hakkında

Yepyeni LEGO NINJAGO Filmi Bilgisayar Oyunuyla içinizdeki ninjayı açığa çıkarın! En sevdiğiniz ninjalar olan Lloyd, Jay, Kai, Cole, Zane, Nya ve Master Wu ile oynayarak memleketleri Ninjago adasını kötü Lord Garmadon ve Köpek Balığı Ordusuna karşı savunun. Duvarda koşarak, yüksekten atlayarak ve Ninjago’nun düşmanlarıyla savaşarak üst kademelere çıkıp ninja savaş becerilerinizi geliştirin ve Ninja çevikliği sanatında ustalaşın. Sadece LEGO NINJAGO Filmi Bilgisayar Oyununda filmi her biri kendi eşsiz Mücadele Dojo’suna sahip 8 adet aksiyon dolu mekanda yaşayabilirsiniz. Ayrıca Savaş Haritalarının sayesinde, en çok dört oyunculu yarışmalarda arkadaşlarınız ve ailenize karşı oynayın!

Ekran Görüntüleri

Lütfen görüşlerinizi belirtiniz. Çünkü görüşleriniz bizi geliştirecektir.