Bitexen ile Oturduğunuz Yerden 50 TL Kazanma

Bitexen, Türkiye’de kurulu ve İTÜ ARI Teknokent teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet gösteren Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından geliştirilmiş, bir online kripto-para alım satım platformudur.

Bitexen; bankacılık, parite ve türev yatırım araçları alım satım platformları, ödeme sistemleri, bilgi güvenliği , finansal suistimallerin önlenmesi ve inovasyon konularında yıllarca çalışmış olan Türk mühendisler tarafından geliştirilmiştir.

Bitexen; mevcut yerel ve global kripto-para alım satım platformları analiz edilerek , yenilikçi ve kripto-para yatırımcısının temel ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek global platformu oluşturma hedefiyle hayata geçirilmiştir.

Yerli bir kripto-para borsası olan Bitexen, yeni kullanıcılarına değeri yaklaşık 50 TL olan 10 EXEN Coin veriyor. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle bu bağlantıdan Bitexen’e üye olmalısınız. Ardından hesabınızı onaylatmak için gerekli adımları gerçekleştirmelisiniz.

Hesap Doğrulama Adımları

  1. Telefon Onayı: ’’ Hesap oluştur’’ butonuna tıklayıp isim, soy isim, e-mail adresinizi girerek şifrenizi oluşturun. Daha sonrasında telefon numaranızı girerek telefon numaranızı onaylayın.
  1. Kimlik Onayı: Fotoğrafınızın net bir şekilde görüldüğü, TC Kimlik numaranızın okunabilir olduğu nüfus cüzdanı, yeni kimlik kartı, pasaport veya ehliyet ile kimlik onayınızı yapabilirsiniz. Kimlik yerine ehliyet kullanılacağı takdirde , ehliyet fotoğrafını yüklerken, ehliyetin her iki yüzünün de yer alması gerekmektedir. Nüfus cüzdanı, yeni kimlik kartı ve pasaport görüntülerinde kimlik numaranızın ve ad soyadınızın olduğu yüzü yüklemeniz yeterlidir.
  1. Adres Onayı: Türkiye’de ikamet eden kullanıcılarımız, sadece adınıza düzenlenmiş ve son 1 ayda e-devlet üzerinden alınmış Barkodlu Yerleşim Yeri Belgesi (İkametgâh) geçerli belge olarak kabul edilmektedir. E-devlet üzerinden alınmamış olan diğer adres belgeleri (fatura vb.) ONAYLANMAYACAKTIR. Aşağıdaki formda belirttiğiniz adresle yükleyeceğiniz belgedeki adres aynı olmalıdır. E-devlet üzerinde oluşturacağınız adres belgesinde “Belgenin Neden Verileceği” seçeneğinde KURUMA İBRAZ seçilmeli, “Kurum Adı” alanına “Bitexen” yazılmalıdır. Bu şartlara uymayan dokümanlar geçerli kabul edilmeyerek tarafınıza iade edilecektir.

Bu onaylama adımlarını tamamladıktan sonra yoğunluğa göre hesabınız kontrol edilerek 1-2 hafta içerisinde 10 EXEN Coin’iniz hesabınıza yatırılacaktır. Dilerseniz bu coinleri al/sat yapabilirsiniz ya da TL olarak çekebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir şeydir.

Lütfen görüşlerinizi belirtiniz. Çünkü görüşleriniz bizi geliştirecektir.