Epic Games Bu Hafta Vereceği 3 Ücretsiz Oyunu Duyurdu.

Her Perşembe kullanıcıları için ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, 30 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında 3 adet oyunu kullanıcılarına sunacak. Sizlere bu yazımızda Epic Games’in bu hafta ücretsiz vereceği 3 oyunu tanıtacağız. İşte ücretsiz olarak sunulacak oyunlar:


1) 20XX

2014 yapımı 2 boyutlu bir aksiyon platform oyunu olan 20XX eskilerin efsanesi Mega Man’a benzerliği ile dikkat çekiyor. Oyunun her açılışta rastgele haritalar kodlaması ve tekrara düşmemesi en büyük artıların birisi. Bu sayede oynayan kişiye farklı farklı mekanlarda yeni oynanış tarzları sağlıyor. Bir diğer artısı ise günümüzde önemli bir yer tutan çoklu oyuncu sistemi olması. Bu sistem sayesinde arkadaşınızla birlikte saatler süren bu eğlenceli dünyaya giriş yapabilirsiniz. Oyunun Epic Games sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

2) BARONY

Barony, Şeytanın Tabanı olarak bilinen bir yeraltı dünyasında hapsolan Baron Herx isimli karakterin öyküsünü konu alıyor. Grafikleri bakımından Minecraft benzeri bir oyun olsa da, içinde barındırdığı açık dünya yapısı ve çeşit çeşit düşmanlar, silahlar hatta yoldaşlarla çok güzel bir oynanış imkanı sunuyor. Bu yeraltı dünyasında isterseniz tek başınıza hayatta kalmaya çalışır, isterseniz de bir takım kurarak birlikte yeni silahlar ile tüm güçlü düşmanları yenebilirsiniz. Oyunun Epic Games sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

3) SUPERBROTHERS: SWORD & SWORCERY EP

Efsanevi bir dünyada geçen platform oyunudur. Gezgin bir savaşçı keşişi yönettiğimiz bu oyunda amacımız, keşişin hüzünlü görevini tamamlamasına yardım etmek. Tüm bu maceranın yanı sıra, özel olarak tasarlanan çizimler ve eklenen müzikler oyunun atmosferini oldukça yükseltiyor. Etrafta dolaşıp maceralara atılırken çalan müziklere kapılmamak elde değil. En iyi oyun müziği ödülünü almalarına şaşırmamak gerek. Oyunun Epic Games sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bu tür fırsatları kaçırmamak için sitemizi takipte kalınız. Diğer oyun konulu yazılar için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Lütfen görüşlerinizi belirtiniz. Çünkü görüşleriniz bizi geliştirecektir.