McDonald’s Gizli İndirimler

2 min


Genel olarak bakılınca insanlar yemek istedikleri gıdalara az para verip daha fazla yemek isterler. Bu yazımızda McDonald’s ta daha fazla nasıl yiyebileceğinizi tasvir edeceğiz.

İlk olarak McDonald’s restoranlarının kendine özel uygulamasında bir çok avantaj vardır. Ben genel olarak %10 indirimli Big Mac menü fırsatını kullanıyorum. Menünüzü bir boy büyütürseniz ücreti normalde posterde gördüğünüz fiyatın haline denk gelmektedir. İndirimli Big Mac menünüzü hergün bir defa kullanabilirsiniz.

İkinci olarak aynı uygulamada her cuma menünüzün yanında size sürpriz promosyonlar veriyor. Eğer haftada bir McDonald’s restoranlarından birini ziyaret ediyorsanız, cumaları kaçamak yapmak için harika bir gün olabilir.

Üçüncü olarak ise size mükemmel bir tatlı tavsiyemiz var. Kim bedava dondurma istemez ki? Biraz meşakkatli olasada yaptığınız işe değiyor açıkçası. Çünkü işin ucunda leziz mi leziz bir Sundae kazanmak var. Bu güzelliği size RateUrVisit isimli uygulama sağlıyor. Bu uygulama size ziyaret ettiğiniz McDonald’s bayisinden ne kadar memnun kaldığınızla ilgili bir form doldurtarak karşılığında hediyenizi veriyor. Söz konusu uygulamayı ilk kez açtığınızda sizden kayıt olmanızı talep edecektir. (Size tavsiyem biraz uğraşmanız, çünkü işin ucunda dondurma var sonuçta). Daha sonra ise sizden tükettiğiniz ürünün fişinde belirli bir alanın fotoğrafını çekmenizi isteyecek. Genel olarak fotoğraf işe yaramamaktadır. Fakat hemen vazgeçmeyin fotoğrafta algılıyamadığı bazı şeyleri sizden manuel olarak girmenizi isteyecektir. Bütün işlemleri tamamladığınızda uygulama size ufak bir kod verecek. Elde ettiğiniz kodu kasiyerlere göstererek dondurmanızı alabilir ve tadını çıkarabilirsiniz. Unutmadan eklemek istiyorum her fiş için bir tane Sundae vermektedir.

McDonald’sRateUrVisit
App StoreGoogle PlayApp StoreGoogle Play

Sizin Tepkiniz Nedir?

Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım
Ben Şok! Ben Şok!
0
Ben Şok!
Alkış Alkış
6
Alkış
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Bayıldım Bayıldım
2
Bayıldım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Asabım Bozuldu! Asabım Bozuldu!
0
Asabım Bozuldu!
Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
GIF
GIF Formatı