Prison Break 6.Sezon Geliyor mu?

Başrollerinde Wentworth Miller ve Dominic Purcell’ın Amerikan dram, gerilim dizisinde haksız yere suçlandığını düşündüğü abisini hapishaneden kurtarmak isteyen Michael Scofield, neredeyse kusursuz bir plan yapar. Lincoln Burrows’a yüklenen suç, kendilerini temize çıkarabilecekleri bir suç değildir. Devletin de işin içine karıştığını öğrendiklerinde kaçmaktan başka çareleri kalmaz. Michael Scofield planını uygulamaya sokar ve kaçış başlar. İzleyiciler tarafından çok beğenilen bu yapım için buruk bir 6.sezon beklentisi vardı ve görünüşe bakılırsa bu umut hâlâ devam ediyor.

Kuşkusuz 3-4 ayda bir alevlenen 6.sezon konusu şu sıralar internette dolaşan bir video nedeniyle yeniden heyecanlandırdı. Bu konunun gündeme gelmesindeki en büyük neden Dominic Purcell’in Instagram hesabından fan yapımı bir video paylaşması. Bu videonun ardından gelen soru yığınlarından sonra Dominic Purcell topu Amaury Nolasco’ya atıyor.

Ancak maalesef FOX tarafında henüz böyle bir hazırlık yok. Hayranların galeyana gelmesiyle FOX’a da ya yeni sezonu çekmesi ya da dizinin haklarını satması konusunda baskı yapılıyor. Yani şu durumda en olası senaryo final sezonu 6.sezonun en erken 3-4 yılda gelmesi. Pandemi süreci bittiğinde FOX gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

İste olay yaratn o final sezonu videosu:


Lütfen görüşlerinizi belirtiniz. Çünkü görüşleriniz bizi geliştirecektir.